Zəfər bizim qürurumuzdur! – Ləzzət Group kollektivinin Zəfər Parkına ziyarəti
1 noyabr 2025-ci ildə Ləzzət Group ailəsi 30 illik yubiley tədbirlərinin tərkib hissəsi olaraq Zəfər Parkını ziyarət edib.
İdarə Heyətinin sədri və həmtəsisçisi Teymur Rzayevin rəhbərliyi ilə kollektivimiz şəhidlərimizin əziz xatirəsini ehtiramla yad edib və abidə önünə güllər qoyub.
Bu ziyarət, Azərbaycanın Zəfər tarixinə, xalqımızın göstərdiyi qəhrəmanlığa və xalq birliyinə olan dərin minnətdarlığımızın ifadəsidir.
Ləzzət Group ISM Middle East 2025 sərgisində Azərbaycanı təmsil edir
16 September, 2025
15–17 sentyabr tarixlərində Dubayda keçirilən ISM Middle East 2025 sərgisində Ləzzət Group beynəlxalq iştirakçılara Tammy və Juiz meyvə şirələri, Lay Lay, Valls, Çayka, Amasi, Olley, Share şirniyyat brendləri, Ləzzət lokumları, həmçinin Nati balıq krekerləri və Limo qarğıdalı çubuqları ilə Azərbaycan qida sənayesinin keyfiyyət və ixrac potensialını nümayiş etdirir.
Ləzzət Group-da 30 illik yubiley görüşləri başa çatdı – 700-dən çox əməkdaşa təşəkkürnamə təqdim olundu.
13 August, 2025
Yeddi gün davam edən yubiley görüşlərində Ləzzət Group rəhbəri Teymur Rzayev 700-dən çox əməkdaşla görüşərək minnətdarlığını bildirdi və şəxsi təşəkkürnamələr təqdim etdi.

Победа — наша гордость!
1 ноября 2025 года семья Ləzzət Group посетила Парк Победы в рамках юбилейных мероприятий, посвящённых 30-летию компании.
Под руководством председателя Совета директоров и основателя Теймура Рзаева коллектив почтил память наших шехидов и возложил цветы к мемориалу.
Этот визит является выражением глубокой признательности истории Победы Азербайджана, героизму нашего народа и национальному единству.
15–17 сентября на выставке ISM Middle East 2025 в Дубае компания Ləzzət Group представит международным участникам фруктовые соки Tammy и Juiz, кондитерские бренды Lay Lay, Valls, Çayka, Amasi, Olley, Share, рахат-лукум Ləzzət, а также рыбные крекеры Nati и кукурузные палочки Limo, демонстрируя качество и экспортный потенциал пищевой промышленности Азербайджана.
29 December, 2024
Премия «Dayaq» в номинации «Успешная компания в Нахчыванской Автономной Республике» была вручена ООО «LG Konserv».