"Ləzzət Group" Naxçıvanda 30 illik yubileyini təntənəli şəkildə qeyd etdi
1 noyabr 2025-ci il tarixində Naxçıvanda "Ləzzət Group"-un 30 illik yubileyi münasibətilə təntənəli tədbir keçirilib.
Tədbir çərçivəsində şirkətin həmtəsisçisi və İdarə Heyətinin sədri, rəhbərlik və kollektiv üzvləri əvvəlcə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət ediblər. Abidə önünə qızıl güllər düzülüb, dahi rəhbərin əziz xatirəsi dərin ehtiramla yad edilib.
Bu ziyarət, "Ləzzət Group"-un 30 illik fəaliyyət yolunda Azərbaycan dəyərlərinə, milli irsə və dövlətçilik ideyalarına sadiqliyinin rəmzi kimi dəyərləndirilib.

1 ноября 2025 года в Нахичевани состоялось торжественное мероприятие, посвящённое 30-летнему юбилею "Lezzet Group".
В рамках программы руководители, сотрудники и со-основатель, председатель Совета директоров компании посетили памятник Национальному Лидеру Гейдару Алиеву. Они возложили золотые цветы к монументу и почтили его светлую память.
Этот визит стал символом приверженности "Lezzet Group"  азербайджанским ценностям, национальному наследию и идеям государственности на протяжении 30-летнего пути компании.