Ləzzət Group-un 30 illik yubileyi münasibətilə müəssisələrdə görüşlərə start verildi.
Ləzzət Group-un 30 illik yubileyi münasibətilə şirkətin rəhbərliyi tərəfindən müəssisədaxili silsilə görüşlərə start verilib. Bu görüşlər çərçivəsində şirkət rəhbəri Teymur Rzayev müəssisələrdə çalışan əməkdaşlarla bir araya gəlir və onların hər birinə şəxsi təşəkkürnamələr təqdim edir.
Görüşlər 7 gün ərzində Ləzzət Group-un müxtəlif istehsalat bölmələrinin işçi heyəti ilə həyata keçiriləcəkdir.
Şirkətin bu təşəbbüsü, 30 illik inkişaf yolunda əməkdaşların roluna verilən dəyərin və təşəkkürün ifadəsi kimi qiymətləndirilir.
Hər görüşdə əməkdaşlara Ləzzət Group-un dəyərləri xatırladılır, birgə xatirələr canlandırılır və gələcək planlar barədə məlumat verilir.
Tədbirdə həmçinin xatirə fotoları çəkilir və bu anlar şirkət tarixində xüsusi yer tutacaq.
Qeyd edək ki, Ləzzət Group 1995-ci
ildən fəaliyyət göstərir və bu gün ölkənin aparıcı qida istehsalçılarından biri kimi tanınır.
Yubiley münasibətilə keçirilən bu təşəbbüs sadəcə bir qeyd etmə deyil, həm də dəyərlərin və birliyin təntənəsidir.

Ləzzət Group отмечает 30-летие серией встреч с сотрудниками
В честь 30-летия Ləzzət Group руководство компании инициировало серию внутренних встреч на предприятиях. В рамках этих встреч генеральный директор компании Теймур Рзаев лично встречается с сотрудниками различных производственных подразделений и вручает каждому персональные благодарственные письма.
Встречи проходят в течение семи дней и охватывают коллективы всех производственных площадок компании. Эта инициатива служит выражением признательности за неоценимый вклад сотрудников в 30-летний путь развития и успеха Ləzzət Group.
На каждой встрече напоминаются ценности компании, оживают совместные воспоминания и обсуждаются планы на будущее. Также делаются памятные фотографии, которые займут особое место в истории компании.
Основанная в 1995 году, сегодня Ləzzət Group является одним из ведущих производителей продуктов питания в стране. Юбилейная инициатива – это не просто праздничное мероприятие, но и торжество ценностей и единства.
1 июня – Международный день защиты детей
31 May, 2024
Компания «Ləzzət Group» организовала мероприятие в школе города Ордубад в честь Международного дня защиты детей